Menu
Hjemmekampe
December 2022
10.
lørdag
10.10
B52/Aalborg (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59
Tylstrup Hallen
TSV (1)
Tylstrup Hallen
10.
lørdag
10.30
B52/Aalborg (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Tylstrup Hallen
AaB (1)
Tylstrup Hallen
10.
lørdag
13.00
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 18
Arden Hallen
Vejgaard B (1)
Arden Hallen
10.
lørdag
13.48
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 18
Arden Hallen
Aalborg KFUM
Arden Hallen
10.
lørdag
14.48
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 11
Arden Hallen
Storvorde/Sejlflod B
Arden Hallen
10.
lørdag
15.24
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 11
Arden Hallen
Aalborg FF á 1337
Arden Hallen
10.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (14) INDE • Pulje 55
Birkelse Hallen
Bagterp IF
Birkelse Hallen
10.
lørdag
17.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (14) INDE • Pulje 55
Birkelse Hallen
Aalborg Chang
Birkelse Hallen
11.
søndag
12.28
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 3
Voersaa Hallen
Dybvad/Hørby
Voersaa Hallen
11.
søndag
13.20
B52/Aalborg
3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Hal
Aars IK (1)
4
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Hal
11.
søndag
13.28
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 3
Voersaa Hallen
Sulsted IF (1)
Voersaa Hallen
11.
søndag
13.50
B52/Aalborg
3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Hal
Skalborg SK (1)
2
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Hal
17.
lørdag
12.00
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
eFodbold U17+ senior / Lørdag 17. december 2022 • Pulje 5
Gandrup Stadion
Dronninglund IF (U13-U16)
Gandrup Stadion
17.
lørdag
14.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
eFodbold U17+ senior / Lørdag 17. december 2022 • Pulje 5
Gandrup Stadion
Nordens Paris FC (1)
Gandrup Stadion
Januar 2023
8.
søndag
12.48
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 18
Arena Himmerland (Støvring)
Støvring IF (1)
Arena Himmerland (Støvring)
8.
søndag
12.54
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 11
Båndby Hallen (Storvorde)
Vegger IF
Båndby Hallen (Storvorde)
8.
søndag
13.36
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 18
Arena Himmerland (Støvring)
Aabybro IF
Arena Himmerland (Støvring)
8.
søndag
13.42
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 11
Båndby Hallen (Storvorde)
IF Dannebrog Astrup
Båndby Hallen (Storvorde)
8.
søndag
14.48
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 3
Asaa Hallen
Nørresundby FB
Asaa Hallen
8.
søndag
15.24
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 3
Asaa Hallen
Flauenskjold IF
Asaa Hallen
21.
lørdag
13.40
B52/Aalborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (14) INDE • Pulje 55
Fiberhallen (Hjørring)
RKG
Fiberhallen (Hjørring)
21.
lørdag
14.40
B52/Aalborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
AaB Hallen
Hallen
Skalborg SK (2)
AaB Hallen
Hallen
21.
lørdag
15.20
B52/Aalborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
AaB Hallen
Hallen
Aars IK (3)
AaB Hallen
Hallen
22.
søndag
09.10
B52/Aalborg (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Nibe Idræts-& Kulturcenter
TSV (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
søndag
09.30
B52/Aalborg (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Øster Hornum IF
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
søndag
10.30
B52/Aalborg (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
søndag
10.40
B52/Aalborg (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59
Hals Hallen
Hals FS
Hals Hallen
22.
søndag
11.10
B52/Aalborg (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59
Hals Hallen
AaB (2)
Hals Hallen
Februar 2023
11.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 73
Sparekassen Vendsyssel Arena (Kunstgræs) - B52
Støvring IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Kunstgræs) - B52
11.
lørdag
11.50
B52/Aalborg (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59
Nørhalne Hallen
Nørresundby FB
Nørhalne Hallen
11.
lørdag
12.30
B52/Aalborg (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59
Nørhalne Hallen
IF Fremad Nørhalne
Nørhalne Hallen
12.
søndag
10.50
B52/Aalborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
AaB (1)
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
12.
søndag
11.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (14) INDE • Pulje 55
Bagterp Hallen
St. Restrup IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
11.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
St. Restrup IF
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
12.
søndag
13.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (14) INDE • Pulje 55
Bagterp Hallen
Aabybro IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
14.50
B52/Aalborg (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Båndby Hallen (Storvorde)
NUBI
Båndby Hallen (Storvorde)
12.
søndag
16.20
B52/Aalborg (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Båndby Hallen (Storvorde)
AaB (1)
Båndby Hallen (Storvorde)
Marts 2023
11.
lørdag
12.25
B52/Aalborg
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (2004-05) 11M - Vinterturnering • Pulje 6
Sparekassen Vendsyssel Arena (Kunstgræs) - B52
Vraa/Børglum IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Kunstgræs) - B52
Udekampe
December 2022
10.
lørdag
09.10
Hals FS
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59
Tylstrup Hallen
B52/Aalborg (1)
Tylstrup Hallen
10.
lørdag
09.50
AaB (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59
Tylstrup Hallen
B52/Aalborg (1)
Tylstrup Hallen
10.
lørdag
11.00
Nibe B (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Tylstrup Hallen
B52/Aalborg (2)
Tylstrup Hallen
10.
lørdag
11.40
NUBI
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Tylstrup Hallen
B52/Aalborg (2)
Tylstrup Hallen
10.
lørdag
11.48
Støvring IF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 18
Arden Hallen
B52/Aalborg
Arden Hallen
10.
lørdag
12.36
Aabybro IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 18
Arden Hallen
B52/Aalborg
Arden Hallen
10.
lørdag
13.00
Vraa/Børglum IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (2004-05) 11M - Vinterturnering • Pulje 6
Vrå Kunstgræsbane
B52/Aalborg
Vrå Kunstgræsbane
10.
lørdag
15.48
Ulsted B (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 11
Arden Hallen
B52/Aalborg
Arden Hallen
10.
lørdag
16.00
St. Restrup IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (14) INDE • Pulje 55
Birkelse Hallen
B52/Aalborg
Birkelse Hallen
10.
lørdag
16.40
Aabybro IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (14) INDE • Pulje 55
Birkelse Hallen
B52/Aalborg
Birkelse Hallen
10.
lørdag
16.48
Aalborg Chang
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 11
Arden Hallen
B52/Aalborg
Arden Hallen
11.
søndag
11.52
Flauenskjold IF
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 3
Voersaa Hallen
B52/Aalborg
Voersaa Hallen
11.
søndag
14.10
AaB (1)
3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Hal
B52/Aalborg
3
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Hal
11.
søndag
14.16
Voersaa IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 3
Voersaa Hallen
B52/Aalborg
Voersaa Hallen
11.
søndag
15.00
St. Restrup IF
1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Hal
B52/Aalborg
3
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Hal
17.
lørdag
13.00
Nordens Paris FC (2)
-
Herrer
Senior
eFodbold U17+ senior / Lørdag 17. december 2022 • Pulje 5
Gandrup Stadion
B52/Aalborg
Gandrup Stadion
17.
lørdag
15.30
Gandrup SK
-
Herrer
Senior
eFodbold U17+ senior / Lørdag 17. december 2022 • Pulje 5
Gandrup Stadion
B52/Aalborg
Gandrup Stadion
Januar 2023
8.
søndag
11.12
IF Dannebrog Astrup
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 18
Arena Himmerland (Støvring)
B52/Aalborg
Arena Himmerland (Støvring)
8.
søndag
12.00
Aalborg Chang (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 18
Arena Himmerland (Støvring)
B52/Aalborg
Arena Himmerland (Støvring)
8.
søndag
14.12
Asaa/Hjallerup
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 3
Asaa Hallen
B52/Aalborg
Asaa Hallen
8.
søndag
14.18
Storvorde/Sejlflod B
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 11
Båndby Hallen (Storvorde)
B52/Aalborg
Båndby Hallen (Storvorde)
8.
søndag
14.54
Aalborg FF á 1337
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 11
Båndby Hallen (Storvorde)
B52/Aalborg
Båndby Hallen (Storvorde)
8.
søndag
16.00
Dybvad/Hørby
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 3
Asaa Hallen
B52/Aalborg
Asaa Hallen
21.
lørdag
12.50
Hjørring IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (14) INDE • Pulje 55
Fiberhallen (Hjørring)
B52/Aalborg
Fiberhallen (Hjørring)
21.
lørdag
14.20
IF Skjold Sæby
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (14) INDE • Pulje 55
Fiberhallen (Hjørring)
B52/Aalborg
Fiberhallen (Hjørring)
21.
lørdag
15.50
Aars IK (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
AaB Hallen
Hallen
B52/Aalborg
AaB Hallen
Hallen
21.
lørdag
16.20
Skalborg SK (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
AaB Hallen
Hallen
B52/Aalborg
AaB Hallen
Hallen
22.
søndag
09.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59
Hals Hallen
B52/Aalborg (1)
Hals Hallen
22.
søndag
10.00
AaB (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Nibe Idræts-& Kulturcenter
B52/Aalborg (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
søndag
10.10
IF Fremad Nørhalne
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59
Hals Hallen
B52/Aalborg (1)
Hals Hallen
28.
lørdag
10.00
Aalborg Chang
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 73
Chang's Baner (Kunstgræs)
Kunstbane
B52/Aalborg
Chang's Baner (Kunstgræs)
Kunstbane
Februar 2023
1.
onsdag
19.00
Aabybro IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (2004-05) 11M - Vinterturnering • Pulje 6
Aabybro Idrætscenter
B52/Aalborg
Aabybro Idrætscenter
11.
lørdag
11.20
TSV (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59
Nørhalne Hallen
B52/Aalborg (1)
Nørhalne Hallen
11.
lørdag
13.00
Hals FS
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59
Nørhalne Hallen
B52/Aalborg (1)
Nørhalne Hallen
12.
søndag
12.00
Bagterp IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (14) INDE • Pulje 55
Bagterp Hallen
B52/Aalborg
Bagterp Hallen
12.
søndag
12.10
Skalborg SK (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
B52/Aalborg
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
12.
søndag
12.30
Aalborg Chang
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (14) INDE • Pulje 55
Bagterp Hallen
B52/Aalborg
Bagterp Hallen
12.
søndag
12.50
Aars IK (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 70
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
B52/Aalborg
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
12.
søndag
15.30
TSV (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Båndby Hallen (Storvorde)
B52/Aalborg (2)
Båndby Hallen (Storvorde)
12.
søndag
15.50
Øster Hornum IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Båndby Hallen (Storvorde)
B52/Aalborg (2)
Båndby Hallen (Storvorde)
Marts 2023
5.
søndag
13.30
Bangsbo Freja
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 73
Kunstgræsbane Bjerget (Bangsbo)-Jyske Bank Arena
B52/Aalborg
Kunstgræsbane Bjerget (Bangsbo)-Jyske Bank Arena