Menu
Hjemmekampe
Marts 2024
2.
lørdag
09.40
B52/Aalborg
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne • Pulje 42
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
IK Rosendal (2)
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
2.
lørdag
10.20
B52/Aalborg
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne • Pulje 42
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
Svenstrup-Godthåb IF (2)
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
2.
lørdag
13.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) • Pulje 17
Luksusbaby Kunst (Vodskov)
AaB
Luksusbaby Kunst (Vodskov)
2.
lørdag
18.30
B52/Aalborg (4)
-
Herrer
Senior
Herre Serie 4 / Træningskamp • Træningskamp
B52/AFC’s anlæg
Nordens Paris FC (4)
B52/AFC’s anlæg
3.
søndag
10.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) • Pulje 75
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
Skalborg SK
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
3.
søndag
13.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) • Pulje 42
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
Skibsby-Højene IF
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
3.
søndag
14.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) • Pulje 42
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
IF Skjold Sæby
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
9.
lørdag
09.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (2014) 5M - Vinter 2023/2024 • Pulje 21
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
Aabybro IF
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
9.
lørdag
11.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Vinter • Pulje 18
B52/AFC’s anlæg
Bangsbo Freja
B52/AFC’s anlæg
9.
lørdag
13.00
B52/Aalborg (1)
-
Herrer
Senior
eFodbold DM-finaler U17+ • Pulje 2
Nature Energy Park
Næstved I.F.
Nature Energy Park
9.
lørdag
13.40
B52/Aalborg (2)
-
Herrer
Senior
eFodbold DM-finaler U17+ • Pulje 1
Nature Energy Park
Birkende BK (1)
Nature Energy Park
28.
torsdag
10.00
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
FC Ljiljan
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
28.
torsdag
14.10
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
Aalborg KFUM
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
April 2024
12.
fredag
18.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
B52/AFC’s anlæg
Gug B
B52/AFC’s anlæg
13.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
B52/AFC’s anlæg
Gug B (2)
B52/AFC’s anlæg
13.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
B52/AFC’s anlæg
Aalborg Freja
B52/AFC’s anlæg
16.
tirsdag
18.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
Holtet IF
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
27.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
B52/AFC’s anlæg
Vorup FB
B52/AFC’s anlæg
27.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
B52/AFC’s anlæg
FC Dansom (1)
B52/AFC’s anlæg
Maj 2024
4.
lørdag
12.00
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
B52/AFC’s anlæg
Vejgaard B
B52/AFC’s anlæg
4.
lørdag
14.00
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
B52/AFC’s anlæg
Aalborgstudenternes IF
B52/AFC’s anlæg
4.
lørdag
16.00
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
B52/AFC’s anlæg
Silkeborg IF Q
B52/AFC’s anlæg
17.
fredag
18.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
B52/AFC’s anlæg
Nordens Paris FC (1)
B52/AFC’s anlæg
18.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
B52/AFC’s anlæg
Nordens Paris FC
B52/AFC’s anlæg
18.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
B52/AFC’s anlæg
Skive IK
B52/AFC’s anlæg
30.
torsdag
19.00
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
B52/AFC’s anlæg
Vejgaard B
B52/AFC’s anlæg
Juni 2024
1.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
B52/AFC’s anlæg
Gug B
B52/AFC’s anlæg
4.
tirsdag
19.00
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
B52/AFC’s anlæg
LKB/Gistrup (2)
B52/AFC’s anlæg
8.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
B52/AFC’s anlæg
Gudumholm IF
B52/AFC’s anlæg
22.
lørdag
14.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
B52/AFC’s anlæg
Øster Sundby B 32
B52/AFC’s anlæg
23.
søndag
12.00
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
B52/AFC’s anlæg
FK Fjordsiden
B52/AFC’s anlæg
Udekampe
Marts 2024
2.
lørdag
09.00
Hjørring IF (3)
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne • Pulje 42
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
B52/Aalborg
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
2.
lørdag
13.30
Vodskov IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) • Pulje 17
Luksusbaby Kunst (Vodskov)
B52/Aalborg
Luksusbaby Kunst (Vodskov)
2.
lørdag
14.00
TSV
-
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) • Pulje 17
Luksusbaby Kunst (Vodskov)
B52/Aalborg
Luksusbaby Kunst (Vodskov)
3.
søndag
09.30
Mou IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) • Pulje 75
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
B52/Aalborg
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
3.
søndag
10.30
Storvorde/Sejlflod B
-
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) • Pulje 75
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
B52/Aalborg
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
3.
søndag
13.30
TSV
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) • Pulje 42
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
B52/Aalborg
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
9.
lørdag
11.00
Birkende BK (2)
-
Herrer
Senior
eFodbold DM-finaler U17+ • Pulje 2
Nature Energy Park
B52/Aalborg (1)
Nature Energy Park
9.
lørdag
11.40
Albertslund IF
-
Herrer
Senior
eFodbold DM-finaler U17+ • Pulje 1
Nature Energy Park
B52/Aalborg (2)
Nature Energy Park
9.
lørdag
13.00
Aalborg Fremad
-
Herrer
Senior
eFodbold DM-finaler U17+ • Pulje 1
Nature Energy Park
B52/Aalborg (2)
Nature Energy Park
9.
lørdag
14.20
Vorup FB
-
Herrer
Senior
eFodbold DM-finaler U17+ • Pulje 2
Nature Energy Park
B52/Aalborg (1)
Nature Energy Park
April 2024
6.
lørdag
11.15
Skive IK
Omkl. 5
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
Egeris Idrætsanlæg
Bane 1
B52/Aalborg
Omkl. 6
Egeris Idrætsanlæg
Bane 1
7.
søndag
14.00
Nordens Paris FC (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
Selektro Stadium (Aalborg)
B52/Aalborg
Selektro Stadium (Aalborg)
8.
mandag
18.30
Nordens Paris FC
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
Selektro Stadium (Aalborg)
B52/Aalborg
Selektro Stadium (Aalborg)
20.
lørdag
15.00
Gug B
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
Skjøtt Arena (Gug B)
B52/Aalborg
Skjøtt Arena (Gug B)
21.
søndag
14.00
Vejgaard B
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
Vejgaard Gl. Stadion
Vejgaard Gl. Stadion
Dommeromk.: Dommeromklædning
B52/Aalborg
Omkl. 3
Vejgaard Gl. Stadion
Vejgaard Gl. Stadion
Dommeromk. Dommeromklædning
22.
mandag
20.00
LKB/Gistrup (2)
Omklædningsrum 12
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
Gistrup kunstgræsanlæg
Kunstbane 1
Dommeromk.: Omklædningsrum 11
B52/Aalborg
Omklædningsrum 13
Gistrup kunstgræsanlæg
Kunstbane 1
Dommeromk. Omklædningsrum 11
29.
mandag
18.30
Gudumholm IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
Gudumholm Stadion
B52/Aalborg
Gudumholm Stadion
Maj 2024
8.
onsdag
18.00
FK Fjordsiden
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
B52/AFC’s anlæg
B52/Aalborg
B52/AFC’s anlæg
9.
torsdag
13.00
Øster Sundby B 32
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
ØB Park (Ø Sundby)
B52/Aalborg
ØB Park (Ø Sundby)
12.
søndag
11.00
FC Ljiljan
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
Kærby Stadion
B52/Aalborg
Kærby Stadion
12.
søndag
14.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
B52/Aalborg
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
13.
mandag
19.00
Holtet IF
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
MTS Holtet Stadion
B52/Aalborg
MTS Holtet Stadion
23.
torsdag
18.30
Gug B (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
Skjøtt Arena (Gug B)
B52/Aalborg
Skjøtt Arena (Gug B)
24.
fredag
19.00
Aalborg Freja
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
B52/Aalborg
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
27.
mandag
19.00
Gug B
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
Skjøtt Arena (Gug B)
B52/Aalborg
Skjøtt Arena (Gug B)
Juni 2024
8.
lørdag
15.00
FC Dansom (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
B52/Aalborg
Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
8.
lørdag
15.00
Vorup FB
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
B52/Aalborg
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
15.
lørdag
16.00
Vejgaard B
Omkl. 7
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 55
Vejgaard Gl. Stadion
Vejgaard Gl. Stadion
Dommeromk.: Dommeromklædning
B52/Aalborg
Omkl. 6
Vejgaard Gl. Stadion
Vejgaard Gl. Stadion
Dommeromk. Dommeromklædning
16.
søndag
13.00
Aalborgstudenternes IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 27
Domen (AAU)
B52/Aalborg
Domen (AAU)
16.
søndag
14.00
Silkeborg IF Q
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Vest - Forår 2024 • Pulje 251
Søholt Idrætsanlæg
B52/Aalborg
Søholt Idrætsanlæg
Luk