Menu
Hjemmekampe
September 2021
22.
onsdag
18.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 70
Klubhuset B52/AFC
RKG
Klubhuset B52/AFC
23.
torsdag
17.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 89
Klubhuset B52/AFC
Vodskov IF
Klubhuset B52/AFC
25.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 117
Klubhuset B52/AFC
RKG
Klubhuset B52/AFC
25.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 55
Klubhuset B52/AFC
LKB/Gistrup
Klubhuset B52/AFC
25.
lørdag
11.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 552
Klubhuset B52/AFC
Nørresundby FB
Klubhuset B52/AFC
25.
lørdag
11.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
U16
U15/16 Piger C (06) 8M - Efterår 2021 • Pulje 35
Klubhuset B52/AFC
Nørresundby FB
Klubhuset B52/AFC
25.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 27
Klubhuset B52/AFC
Aalborg KFUM
Klubhuset B52/AFC
25.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 216
Klubhuset B52/AFC
LKB/Gistrup (1)
Klubhuset B52/AFC
25.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2021 • Pulje 253
Klubhuset B52/AFC
Astrup IF Arden
Klubhuset B52/AFC
29.
onsdag
17.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Hverdag/Ombrydning 2021 • Pulje 160
Klubhuset B52/AFC
Aalborg Freja
Klubhuset B52/AFC
29.
onsdag
19.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2021 • Pulje 253
Støvring Kunstgræsbane
Støvring IF
Støvring Kunstgræsbane
30.
torsdag
17.45
B52/Aalborg
-
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2021 • Pulje 405
Klubhuset B52/AFC
Skalborg SK
Klubhuset B52/AFC
Oktober 2021
2.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 89
Klubhuset B52/AFC
Nørresundby FB (1)
Klubhuset B52/AFC
2.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 132
Klubhuset B52/AFC
Aabybro IF (1)
Klubhuset B52/AFC
2.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 27
Klubhuset B52/AFC
Gudumholm IF
Klubhuset B52/AFC
2.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2021 • Pulje 253
Klubhuset B52/AFC
Brønderslev IF
Klubhuset B52/AFC
7.
torsdag
17.30
B52/Aalborg
-
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2021 • Pulje 405
Klubhuset B52/AFC
LKB/Gistrup
Klubhuset B52/AFC
9.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 732
Klubhuset B52/AFC
Vejgaard B
Klubhuset B52/AFC
9.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 117
Klubhuset B52/AFC
Vejgaard B
Klubhuset B52/AFC
9.
lørdag
11.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 552
Klubhuset B52/AFC
Biersted/Nørhalne/Vadum
Klubhuset B52/AFC
9.
lørdag
11.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
U16
U15/16 Piger C (06) 8M - Efterår 2021 • Pulje 35
Klubhuset B52/AFC
Aalborg KFUM (2)
Klubhuset B52/AFC
9.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4(2003-04) 11/9M-efterår 21 ombryd • Pulje 375
Klubhuset B52/AFC
Brønderslev IF
Klubhuset B52/AFC
10.
søndag
11.00
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 281
Klubhuset B52/AFC
Aalborg Chang
Klubhuset B52/AFC
11.
mandag
17.30
B52/Aalborg
-
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Slutspil 2021 • Pulje 403
Klubhuset B52/AFC
Haverslev IF
Klubhuset B52/AFC
13.
onsdag
17.20
B52/Aalborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Hverdag/Ombrydning 2021 • Pulje 160
Klubhuset B52/AFC
Aalborg KFUM
Klubhuset B52/AFC
16.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 27
Klubhuset B52/AFC
Svenstrup-Godthåb IF
Klubhuset B52/AFC
16.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2021 • Pulje 253
Klubhuset B52/AFC
Gug B
Klubhuset B52/AFC
30.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 27
Klubhuset B52/AFC
St. Restrup IF
Klubhuset B52/AFC
30.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 216
Klubhuset B52/AFC
Støvring IF
Klubhuset B52/AFC
31.
søndag
14.30
B52/Aalborg
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2021 • Pulje 253
Klubhuset B52/AFC
Aalborg Freja
Klubhuset B52/AFC
Udekampe
September 2021
22.
onsdag
18.00
Øster Han Herred
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 732
Halvrimmen Stadion
B52/Aalborg
Halvrimmen Stadion
22.
onsdag
18.30
Støvring IF
OMKLÆDNING 8
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2021 • Pulje 253
Støvring Kunstgræsbane
BANE 3 Kunstgræs
B52/Aalborg
OMKLÆDNING 9
Støvring Kunstgræsbane
BANE 3 Kunstgræs
23.
torsdag
18.00
Holtet IF
-
Kvinder
U16
U15/16 Piger C (06) 8M - Efterår 2021 • Pulje 35
Holtet Stadion
B52/Aalborg
Holtet Stadion
23.
torsdag
19.00
Øster Hornum IF
-
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2021 • Pulje 405
Øster Hornum Hallen
B52/Aalborg
Øster Hornum Hallen
25.
lørdag
10.00
IF Skjold Sæby
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 132
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
B52/Aalborg
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
26.
søndag
14.00
FK Fjordsiden
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 281
Klubhuset B52/AFC
B52/Aalborg
Klubhuset B52/AFC
27.
mandag
18.00
Gug B
Omklædning 7A
-
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Slutspil 2021 • Pulje 403
Skjøtt Arena
Bane 1
Dommeromk.: Omklædning Dommer
B52/Aalborg
Omklædning 6A
Skjøtt Arena
Bane 1
Dommeromk. Omklædning Dommer
27.
mandag
19.00
Hjørring FK
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4(2003-04) 11/9M-efterår 21 ombryd • Pulje 375
Hjørring IF's Anlæg
B52/Aalborg
Hjørring IF's Anlæg
Oktober 2021
2.
lørdag
10.00
Vejgaard B
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 55
Spar Nord Arena
B52/Aalborg
Spar Nord Arena
2.
lørdag
10.30
Aalborg Chang
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 732
Chang's Baner
Bane 6
B52/Aalborg
Chang's Baner
Bane 6
2.
lørdag
11.00
Team Østvendsyssel
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 552
Dronninglund Ny Stadion
Bane 1
B52/Aalborg
Dronninglund Ny Stadion
Bane 1
2.
lørdag
14.00
Aalborg Freja
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4(2003-04) 11/9M-efterår 21 ombryd • Pulje 375
Frejaparken
B52/Aalborg
Frejaparken
3.
søndag
13.00
Støvring IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 216
Støvring Kunstgræsbane
B52/Aalborg
Støvring Kunstgræsbane
3.
søndag
16.00
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 281
Mellervangsskolen
B52/Aalborg
Mellervangsskolen
4.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Slutspil 2021 • Pulje 403
NFB Kunstgræs Lindholm
B52/Aalborg
NFB Kunstgræs Lindholm
6.
onsdag
17.30
Vaarst/Fjellerad B
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 70
Vaarst Stadion
B52/Aalborg
Vaarst Stadion
6.
onsdag
17.30
Støvring IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Hverdag/Ombrydning 2021 • Pulje 160
Støvring Stadion
B52/Aalborg
Støvring Stadion
7.
torsdag
18.00
RKG
-
Kvinder
U16
U15/16 Piger C (06) 8M - Efterår 2021 • Pulje 35
Bixen Arena
B52/Aalborg
Bixen Arena
7.
torsdag
18.45
Holtet IF
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2021 • Pulje 253
Holtet Stadion
B52/Aalborg
Holtet Stadion
9.
lørdag
10.00
Aalborg Chang
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 89
Chang's Baner
Bane 14
B52/Aalborg
Chang's Baner
Bane 14
9.
lørdag
13.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 132
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
B52/Aalborg
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
9.
lørdag
14.00
Aalborg Freja
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 27
Frejaparken
B52/Aalborg
Frejaparken
12.
tirsdag
18.30
LKB/Gistrup (1)
Omklædningsrum 8
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 216
Gistrup Idrætscenter
Kunstbane 1
Dommeromk.: Omklædningsrum 11
B52/Aalborg
Omklædningsrum 7
Gistrup Idrætscenter
Kunstbane 1
Dommeromk. Omklædningsrum 11
13.
onsdag
17.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 732
Baneanlæg Lerumbakken
B52/Aalborg
Baneanlæg Lerumbakken
13.
onsdag
17.30
Gug B
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 55
Skjøtt Arena
B52/Aalborg
Skjøtt Arena
13.
onsdag
19.30
Gug B
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2021 • Pulje 253
Kunstgræsbane Gug Boldklub
B52/Aalborg
Kunstgræsbane Gug Boldklub
15.
fredag
18.30
Storvorde/Sejlflod B
Omklædning 6
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 281
Storvorde Sejlflod Stadion
Kunstgræsbanen
B52/Aalborg
Omklædning 4
Storvorde Sejlflod Stadion
Kunstgræsbanen
16.
lørdag
10.30
TSV
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 552
Tylstrup Stadion
B52/Aalborg
Tylstrup Stadion
17.
søndag
13.00
Øster Sundby B32 (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 216
ØB Park
B52/Aalborg
ØB Park
17.
søndag
15.00
Frederikshavn fI
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4(2003-04) 11/9M-efterår 21 ombryd • Pulje 375
Park Empire
B52/Aalborg
Park Empire
23.
lørdag
12.00
Team Østvendsyssel
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2021 • Pulje 253
Dronninglund Kunstgræs
Bane 1
B52/Aalborg
Dronninglund Kunstgræs
Bane 1
25.
mandag
19.00
Svenstrup-Godthåb IF
-
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Slutspil 2021 • Pulje 403
Svenstrup Stadion
B52/Aalborg
Svenstrup Stadion
30.
lørdag
10.00
Øster Sundby B32
-
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2021 • Pulje 405
Svenstrup Stadion
B52/Aalborg
Svenstrup Stadion
30.
lørdag
10.00
Kongerslev IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 70
Kongerslev Idrætscenter
B52/Aalborg
Kongerslev Idrætscenter