Menu
Hjemmekampe
September 2020
22.
tirsdag
18.15
Mou IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 662
Joka Arena
B52/Aalborg
Joka Arena
23.
onsdag
19.00
Nibe B
5
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Nibe B Kunstgræs
Bane 1
B52/Aalborg
4
Nibe B Kunstgræs
Bane 1
Dommeromk. Dommer 2
24.
torsdag
19.00
Øster Sundby B32
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2020 • Pulje 407
ØB Park
B52/Aalborg
ØB Park
26.
lørdag
11.00
Storvorde/Sejlflod B
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 462
Storvorde Sejlflod Stadion
B52/Aalborg
Storvorde Sejlflod Stadion
26.
lørdag
15.00
Løgstør IF
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 - Efterår 2020 • Pulje 3
Løgstør Stadion
B52/Aalborg
Løgstør Stadion
27.
søndag
11.00
Nordens Paris FC
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 26
Firmasport Aalborg Freja
B52/Aalborg
Firmasport Aalborg Freja
27.
søndag
11.20
Aalborg Chang
Herrer
U11
U11 Drenge B (10) 8M - Efterår 2020 • Pulje 122
Klubhuset B.52/AFC
B52/Aalborg
Klubhuset B.52/AFC
28.
mandag
17.45
Aalborgstudenternes IF
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 42
Aalborg Universitet
B52/Aalborg
Aalborg Universitet
29.
tirsdag
17.15
B52/Aalborg (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Klubhuset B.52/AFC
B52/Aalborg (2)
Klubhuset B.52/AFC
29.
tirsdag
18.35
Hjallerup IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Klubhuset B.52/AFC
B52/Aalborg (1)
Klubhuset B.52/AFC
Oktober 2020
1.
torsdag
19.00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2020 • Pulje 407
Suldrup Stadion
B52/Aalborg
Suldrup Stadion
3.
lørdag
10.00
IF Fremad Nørhalne
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Nørhalne Stadion
B52/Aalborg (2)
Nørhalne Stadion
3.
lørdag
10.00
AaB
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 443
AaB's Anlæg
B52/Aalborg (2)
AaB's Anlæg
3.
lørdag
10.30
Vodskov IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 443
AaB's Anlæg
B52/Aalborg (2)
AaB's Anlæg
3.
lørdag
10.45
Vodskov IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 443
AaB's Anlæg
B52/Aalborg (1)
AaB's Anlæg
3.
lørdag
11.15
Vodskov IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 443
AaB's Anlæg
B52/Aalborg (1)
AaB's Anlæg
3.
lørdag
13.00
Fjerritslev IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 472
Fjerritslev Stadion
B52/Aalborg
Fjerritslev Stadion
3.
lørdag
15.00
AaB
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 - Efterår 2020 • Pulje 3
Løgstør Stadion
B52/Aalborg
Løgstør Stadion
3.
lørdag
16.00
IF Haabet, Øster Uttrup (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 282
Mellervangsskolen
B52/Aalborg
Mellervangsskolen
4.
søndag
10.00
Skalborg SK
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 298
Bixen Arena
B52/Aalborg
Bixen Arena
4.
søndag
10.40
RKG
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Bixen Arena
B52/Aalborg (1)
Bixen Arena
5.
mandag
19.00
Asaa B
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 42
Asaa Stadion
B52/Aalborg
Asaa Stadion
6.
tirsdag
18.30
Nibe B
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 462
Nibe B Kunstgræs
B52/Aalborg
Nibe B Kunstgræs
6.
tirsdag
20.00
Støvring IF
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Støvring Stadion
B52/Aalborg
Støvring Stadion
10.
lørdag
14.00
Frederikshavn fI
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Park Empire
B52/Aalborg
Park Empire
12.
mandag
19.00
Storvorde/Sejlflod B
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 26
Storvorde Sejlflod Stadion
B52/Aalborg
Storvorde Sejlflod Stadion
17.
lørdag
13.00
Aalborg Chang (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 282
Chang's Baner
B52/Aalborg
Chang's Baner
20.
tirsdag
19.00
Aabybro IF
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Aabybro Idrætscenter
B52/Aalborg
Aabybro Idrætscenter
24.
lørdag
10.00
LKB/Gistrup
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2020 • Pulje 407
Svenstrup Stadion
B52/Aalborg
Svenstrup Stadion
24.
lørdag
14.00
SGIF eForce
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 - Efterår 2020 • Pulje 3
Højvanghallen, Svenstrup
B52/Aalborg
Højvanghallen, Svenstrup
26.
mandag
19.30
Nibe B
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Efterår 2020 • Pulje 403
Nibe B Kunstgræs
B52/Aalborg
Nibe B Kunstgræs
31.
lørdag
13.30
Aalborgstudenternes IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 26
Aalborg Universitet
B52/Aalborg
Aalborg Universitet
November 2020
2.
mandag
19.00
Storvorde/Sejlflod B
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Efterår 2020 • Pulje 403
Storvorde Sejlflod Stadion
B52/Aalborg
Storvorde Sejlflod Stadion
7.
lørdag
12.00
SGIF eForce
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 - Efterår 2020 • Pulje 3
AaB's Anlæg
B52/Aalborg
AaB's Anlæg