Menu
Hjemmekampe
December 2020
5.
lørdag
09.36
Aalborg KFUM
Kvinder
U14
Futsal - U14 Piger Liga 2 (07) - 5./6. dec. • Pulje 936
KFUM Hallen, Aalborg
B52/Aalborg
KFUM Hallen, Aalborg
5.
lørdag
10.12
St. Restrup IF
Kvinder
U14
Futsal - U14 Piger Liga 2 (07) - 5./6. dec. • Pulje 936
KFUM Hallen, Aalborg
B52/Aalborg
KFUM Hallen, Aalborg
5.
lørdag
12.36
Sønderup/Suldrup IK Frem
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge (11) - 5./6. dec. • Pulje 963
Gistrup Idrætscenter
B52/Aalborg
Gistrup Idrætscenter
5.
lørdag
12.48
St. Restrup IF
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge (07) - 5./6. dec. • Pulje 933
Højvanghallen, Svenstrup
B52/Aalborg
Højvanghallen, Svenstrup
5.
lørdag
13.48
Aalborg Futsal Klub (2)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge (11) - 5./6. dec. • Pulje 963
Gistrup Idrætscenter
B52/Aalborg
Gistrup Idrætscenter
5.
lørdag
14.00
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge (07) - 5./6. dec. • Pulje 933
Højvanghallen, Svenstrup
B52/Aalborg
Højvanghallen, Svenstrup
6.
søndag
11.36
Aalborg KFUM
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 1 (05) - 5./6. dec. • Pulje 920
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
B52/Aalborg
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
6.
søndag
12.48
Skibsby-Højene IF (2)
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 1 (05) - 5./6. dec. • Pulje 920
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
B52/Aalborg
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
6.
søndag
13.54
Skibsby-Højene IF (2)
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 2 (05) - 5./6. dec. • Pulje 922
Brønderslev Hallen
B52/Aalborg (2)
Brønderslev Hallen
6.
søndag
13.54
Team Tornby-Horne-Hirtshals
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 2 (05) - 5./6. dec. • Pulje 921
Fiberhallen
B52/Aalborg (1)
Fiberhallen
6.
søndag
15.06
Brønderslev IF
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 2 (05) - 5./6. dec. • Pulje 922
Brønderslev Hallen
B52/Aalborg (2)
Brønderslev Hallen
6.
søndag
15.06
Hjørring Futsal Klub
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 2 (05) - 5./6. dec. • Pulje 921
Fiberhallen
B52/Aalborg (1)
Fiberhallen
12.
lørdag
10.16
LKB/Gistrup (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (14) INDE/2. stævne • Pulje 96
Gistrup Idrætscenter
B52/Aalborg (2)
Gistrup Idrætscenter
12.
lørdag
10.40
Aalborg KFUM
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) INDE/2. stævne • Pulje 67
KFUM Hallen, Aalborg
B52/Aalborg
KFUM Hallen, Aalborg
12.
lørdag
10.40
LKB/Gistrup (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (14) INDE/2. stævne • Pulje 96
Gistrup Idrætscenter
B52/Aalborg (2)
Gistrup Idrætscenter
12.
lørdag
10.56
LKB/Gistrup (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (14) INDE/2. stævne • Pulje 96
Gistrup Idrætscenter
B52/Aalborg (1)
Gistrup Idrætscenter
12.
lørdag
11.10
AaB
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) INDE/2. stævne • Pulje 67
KFUM Hallen, Aalborg
B52/Aalborg
KFUM Hallen, Aalborg
12.
lørdag
11.12
LKB/Gistrup (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (14) INDE/2. stævne • Pulje 96
Gistrup Idrætscenter
B52/Aalborg (1)
Gistrup Idrætscenter
12.
lørdag
11.20
Nørresundby FB (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (14) INDE/2. stævne • Pulje 96
Gistrup Idrætscenter
B52/Aalborg (2)
Gistrup Idrætscenter
12.
lørdag
12.50
LKB/Gistrup
Herrer
U8
U8 Drenge (13) INDE/2. stævne • Pulje 85
Gistrup Idrætscenter
B52/Aalborg
Gistrup Idrætscenter
12.
lørdag
13.30
St. Restrup IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge (13) INDE/2. stævne • Pulje 85
Gistrup Idrætscenter
B52/Aalborg
Gistrup Idrætscenter