Menu
Hjemmekampe
August 2020
10.
mandag
19.00
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 42
Klubhuset B.52/AFC
Støvring IF
Klubhuset B.52/AFC
10.
mandag
19.00
B52/Aalborg
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Efterår 2020 • Pulje 403
Klubhuset B.52/AFC
Gug B
Klubhuset B.52/AFC
14.
fredag
18.30
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 26
Klubhuset B.52/AFC
Nordens Paris FC
Klubhuset B.52/AFC
14.
fredag
18.30
B52/Aalborg
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 472
Klubhuset B.52/AFC
Hals FS
Klubhuset B.52/AFC
15.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 112
Støvring Stadion
Svenstrup-Godthåb IF
Støvring Stadion
16.
søndag
13.00
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 • Pulje 92
Klubhuset B.52/AFC
FC Ljiljan, Ålborg
Klubhuset B.52/AFC
17.
mandag
19.00
B52/Aalborg
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Efterår 2020 • Pulje 403
Klubhuset B.52/AFC
Aars IK
Klubhuset B.52/AFC
18.
tirsdag
18.30
B52/Aalborg
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 662
Klubhuset B.52/AFC
Mou IF
Klubhuset B.52/AFC
19.
onsdag
18.00
B52/Aalborg
Herrer
U12
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 29
Klubhuset B.52/AFC
Aalborg KFUM
Klubhuset B.52/AFC
20.
torsdag
19.00
B52/Aalborg
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2020 • Pulje 407
Klubhuset B.52/AFC
Øster Sundby B32
Klubhuset B.52/AFC
22.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 112
AaB's Anlæg
AaB
AaB's Anlæg
22.
lørdag
10.00
B52/Aalborg (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Klubhuset B.52/AFC
Hjallerup IF
Klubhuset B.52/AFC
22.
lørdag
10.00
B52/Aalborg (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
AaB's Anlæg
RKG
AaB's Anlæg
22.
lørdag
11.00
B52/Aalborg
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 272
Klubhuset B.52/AFC
RKG
Klubhuset B.52/AFC
22.
lørdag
11.30
B52/Aalborg
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 462
Klubhuset B.52/AFC
Storvorde/Sejlflod B
Klubhuset B.52/AFC
22.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 26
Klubhuset B.52/AFC
Storvorde/Sejlflod B
Klubhuset B.52/AFC
25.
tirsdag
19.00
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Klubhuset B.52/AFC
Frederikshavn fI
Klubhuset B.52/AFC
26.
onsdag
18.00
B52/Aalborg
Herrer
U12
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 29
Klubhuset B.52/AFC
Dronninglund IF
Klubhuset B.52/AFC
26.
onsdag
18.40
B52/Aalborg
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 112
Klubhuset B.52/AFC
TSV
Klubhuset B.52/AFC
27.
torsdag
19.00
B52/Aalborg
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2020 • Pulje 407
Klubhuset B.52/AFC
Sønderup/Suldrup IK Frem
Klubhuset B.52/AFC
29.
lørdag
10.30
B52/Aalborg
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 272
Gistrup Idrætscenter
Aalborg KFUM
Gistrup Idrætscenter
29.
lørdag
10.40
B52/Aalborg (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Nørhalne Stadion
RKG
Nørhalne Stadion
29.
lørdag
10.40
B52/Aalborg (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Grindsted Hallen
Hjallerup IF
Grindsted Hallen
29.
lørdag
16.00
B52/Aalborg
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 472
Klubhuset B.52/AFC
Fjerritslev IF
Klubhuset B.52/AFC
30.
søndag
15.00
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 • Pulje 92
Klubhuset B.52/AFC
Nordens Paris FC
Klubhuset B.52/AFC
31.
mandag
19.00
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 42
Klubhuset B.52/AFC
Aalborgstudenternes IF
Klubhuset B.52/AFC
September 2020
1.
tirsdag
18.30
B52/Aalborg
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 462
Klubhuset B.52/AFC
Nibe B
Klubhuset B.52/AFC
2.
onsdag
19.00
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 42
Klubhuset B.52/AFC
Asaa B
Klubhuset B.52/AFC
5.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
Herrer
U12
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 29
Klubhuset B.52/AFC
Aalborg Chang
Klubhuset B.52/AFC
5.
lørdag
10.40
B52/Aalborg (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Hjallerup Stadion / Klubhus
Grindsted U. IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
5.
lørdag
10.40
B52/Aalborg (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Bixen Arena
AaB
Bixen Arena
5.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Klubhuset B.52/AFC
Aabybro IF
Klubhuset B.52/AFC
5.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 • Pulje 92
Klubhuset B.52/AFC
Aalborg Freja
Klubhuset B.52/AFC
7.
mandag
18.45
B52/Aalborg
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Efterår 2020 • Pulje 403
Klubhuset B.52/AFC
Nibe B
Klubhuset B.52/AFC
8.
tirsdag
18.30
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Klubhuset B.52/AFC
Støvring IF
Klubhuset B.52/AFC
10.
torsdag
18.45
B52/Aalborg
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2020 • Pulje 407
Klubhuset B.52/AFC
LKB/Gistrup
Klubhuset B.52/AFC
12.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
Herrer
U12
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 29
Klubhuset B.52/AFC
VUGH
Klubhuset B.52/AFC
12.
lørdag
10.00
B52/Aalborg (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Klubhuset B.52/AFC
B52/Aalborg (1)
Klubhuset B.52/AFC
12.
lørdag
10.40
B52/Aalborg (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Klubhuset B.52/AFC
IF Fremad Nørhalne
Klubhuset B.52/AFC
12.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 26
Klubhuset B.52/AFC
Aalborgstudenternes IF
Klubhuset B.52/AFC
14.
mandag
18.30
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 42
Klubhuset B.52/AFC
Aalborg Freja
Klubhuset B.52/AFC
14.
mandag
18.30
B52/Aalborg
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Efterår 2020 • Pulje 403
Klubhuset B.52/AFC
Storvorde/Sejlflod B
Klubhuset B.52/AFC
15.
tirsdag
18.30
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 26
Klubhuset B.52/AFC
Aalborg Freja
Klubhuset B.52/AFC
17.
torsdag
18.30
B52/Aalborg
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2020 • Pulje 407
Klubhuset B.52/AFC
Skalborg SK
Klubhuset B.52/AFC
18.
fredag
18.15
B52/Aalborg
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 462
Klubhuset B.52/AFC
Farsø/Ullits IK
Klubhuset B.52/AFC
21.
mandag
18.15
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 42
Klubhuset B.52/AFC
LKB/Gistrup
Klubhuset B.52/AFC
26.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 472
Klubhuset B.52/AFC
Aalborg Chang
Klubhuset B.52/AFC
26.
lørdag
10.30
B52/Aalborg
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 662
Klubhuset B.52/AFC
Aabybro IF
Klubhuset B.52/AFC
26.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Klubhuset B.52/AFC
DHF
Klubhuset B.52/AFC
28.
mandag
18.00
B52/Aalborg
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Efterår 2020 • Pulje 403
Klubhuset B.52/AFC
Aalborg Chang
Klubhuset B.52/AFC
29.
tirsdag
17.15
B52/Aalborg (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Klubhuset B.52/AFC
B52/Aalborg (2)
Klubhuset B.52/AFC
29.
tirsdag
17.55
B52/Aalborg (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Klubhuset B.52/AFC
Hjallerup IF
Klubhuset B.52/AFC
30.
onsdag
17.45
B52/Aalborg
Herrer
U12
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 29
Klubhuset B.52/AFC
Gug B
Klubhuset B.52/AFC
Oktober 2020
3.
lørdag
10.40
B52/Aalborg (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Nørhalne Stadion
Grindsted U. IF
Nørhalne Stadion
3.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 26
Klubhuset B.52/AFC
Aalborg Chang
Klubhuset B.52/AFC
3.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Klubhuset B.52/AFC
Nibe B
Klubhuset B.52/AFC
4.
søndag
10.00
B52/Aalborg (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 212
Bixen Arena
AaB
Bixen Arena
5.
mandag
17.30
B52/Aalborg
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Efterår 2020 • Pulje 403
Klubhuset B.52/AFC
Haverslev IF
Klubhuset B.52/AFC
8.
torsdag
17.30
B52/Aalborg
Herrer
M+40
M+40 B / 11M - Efterår 2020 • Pulje 407
Klubhuset B.52/AFC
Øster Hornum IF
Klubhuset B.52/AFC
10.
lørdag
11.00
B52/Aalborg
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 462
Klubhuset B.52/AFC
LKB/Gistrup
Klubhuset B.52/AFC
17.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 26
Klubhuset B.52/AFC
Gudumholm IF
Klubhuset B.52/AFC
17.
lørdag
15.30
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Klubhuset B.52/AFC
Aalborg Freja
Klubhuset B.52/AFC
19.
mandag
17.00
B52/Aalborg
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Efterår 2020 • Pulje 403
Klubhuset B.52/AFC
St. Restrup IF
Klubhuset B.52/AFC
24.
lørdag
10.00
B52/Aalborg
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 662
Klubhuset B.52/AFC
Aalborg Chang
Klubhuset B.52/AFC
24.
lørdag
11.30
B52/Aalborg
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 472
Klubhuset B.52/AFC
TSV
Klubhuset B.52/AFC
24.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 26
Klubhuset B.52/AFC
Svenstrup-Godthåb IF
Klubhuset B.52/AFC
November 2020
1.
søndag
13.30
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Klubhuset B.52/AFC
Holtet IF
Klubhuset B.52/AFC