Menu
Hjemmekampe
November 2020
1.
søndag
13.30
B52/Aalborg
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 273
Klubhuset B.52/AFC
Holtet IF
Klubhuset B.52/AFC
7.
lørdag
11.00
B52/Aalborg
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 34
Kunstgræsbane Svenstrup J
KB 81 Aalborg
Kunstgræsbane Svenstrup J
7.
lørdag
11.30
B52/Aalborg
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 - Efterår 2020 • Pulje 3
AaB's Anlæg
Løgstør IF
AaB's Anlæg
7.
lørdag
11.40
B52/Aalborg
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 52
Sæby Kunstgræsbane
Biersted/Nørhalne/Vadum
Sæby Kunstgræsbane
7.
lørdag
12.20
B52/Aalborg
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 34
Kunstgræsbane Svenstrup J
Svenstrup-Godthåb IF
Kunstgræsbane Svenstrup J
7.
lørdag
12.20
B52/Aalborg
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 52
Sæby Kunstgræsbane
Hjallerup IF
Sæby Kunstgræsbane
14.
lørdag
11.18
B52/Aalborg
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge (11) • Pulje 963
Stensbo Hallen
Sønderup/Suldrup IK Frem
Stensbo Hallen
14.
lørdag
12.30
B52/Aalborg
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge (11) • Pulje 963
Stensbo Hallen
Aalborg Futsal Klub (2)
Stensbo Hallen
15.
søndag
09.36
B52/Aalborg
Kvinder
U14
Futsal - U14 Piger Liga 2 (07) • Pulje 936
Tornhøj Hallen
Aalborg KFUM
Tornhøj Hallen
15.
søndag
10.30
B52/Aalborg
Kvinder
U14
Futsal - U14 Piger Liga 2 (07) • Pulje 936
Tornhøj Hallen
St. Restrup IF
Tornhøj Hallen
15.
søndag
11.18
B52/Aalborg
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge (07) • Pulje 933
Tornhøj Hallen
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Tornhøj Hallen
15.
søndag
12.48
B52/Aalborg
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge (07) • Pulje 933
Tornhøj Hallen
St. Restrup IF
Tornhøj Hallen
15.
søndag
13.36
B52/Aalborg (2)
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 2 (05) • Pulje 922
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
15.
søndag
13.36
B52/Aalborg
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 1 (05) • Pulje 920
Tornhøj Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Tornhøj Hallen
15.
søndag
14.48
B52/Aalborg (2)
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 2 (05) • Pulje 922
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
Brønderslev IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
15.
søndag
15.06
B52/Aalborg
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 1 (05) • Pulje 920
Tornhøj Hallen
Aalborg KFUM
Tornhøj Hallen
15.
søndag
15.54
B52/Aalborg (1)
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 2 (05) • Pulje 921
Tornhøj Hallen
Hirtshals B
Tornhøj Hallen
15.
søndag
17.06
B52/Aalborg (1)
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 2 (05) • Pulje 921
Tornhøj Hallen
Hjørring Futsal Klub
Tornhøj Hallen
22.
søndag
14.00
B52/Aalborg (L3/462)
Herrer
U16
U16 Drenge/11 (2005) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Klubhuset B.52/AFC
Hjørring FK (L1/451)
Klubhuset B.52/AFC
December 2020
5.
lørdag
09.18
B52/Aalborg
Kvinder
U14
Futsal - U14 Piger Liga 2 (07) • Pulje 936
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Freja
KFUM Hallen, Aalborg
5.
lørdag
13.06
B52/Aalborg
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge (07) • Pulje 933
Højvanghallen, Svenstrup
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Højvanghallen, Svenstrup
5.
lørdag
13.12
B52/Aalborg
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge (11) • Pulje 963
Gistrup Idrætscenter
St. Restrup IF (2)
Gistrup Idrætscenter
5.
lørdag
13.42
B52/Aalborg
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge (07) • Pulje 933
Højvanghallen, Svenstrup
St. Restrup IF
Højvanghallen, Svenstrup
6.
søndag
11.54
B52/Aalborg
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 1 (05) • Pulje 920
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
6.
søndag
12.30
B52/Aalborg
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 1 (05) • Pulje 920
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
Aalborg KFUM
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
6.
søndag
14.30
B52/Aalborg (2)
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 2 (05) • Pulje 922
Brønderslev Hallen
Svenstrup-Godthåb IF
Brønderslev Hallen
6.
søndag
14.30
B52/Aalborg (1)
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge Liga 2 (05) • Pulje 921
Fiberhallen
Skibsby-Højene IF (1)
Fiberhallen